Zakład Wod-Kan


Zakład Ciepłownictwa

Zaklad Transportu i Oczyszczania Miasta

Zakład Gazownictwa

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Dział Techniczno - Inwestycyjny

FUNDUSZE UE

 

KONTAKT

Tomasz Komorowski - Pełnomocnik ds. Realizacji Projektu (MAO) centrala (42) 277 14 00 w. 205 bezpośredni (42) 270 04 03 tel. kom. 694 460 094 e-mail: t.komorowski@opkspzoo.eu

Jarosław Kondaszewski - Zastępca Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (Vice MAO) centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 tel. kom. 604 073 174 e-mail: j.kondaszewski@opkspzoo.eu

SKŁAD JEDNOSTKI REALIZUJĄCEJ PROJEKT:

. Jarosław Kondaszewski - Kierownik JRP centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 tel. kom. 604 073 174 e-mail: j.kondaszewski@opkspzoo.eu

ZESPÓŁ I DS. OBSŁUGI PRAWNO - ORGANIZACYJNEJ:

. Jarosław Kondaszewski centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 tel. kom. 604 073 174 e-mail: j.kondaszewski@opkspzoo.eu

. Ewa Maniak centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 e-mail: e.maniak@opkspzoo.eu

ZESPÓŁ II DS. OBSŁUGI FINANSOWEJ:

. Bohdan Korzycki centrala (42) 277 14 00 e-mail: b.korzycki@opkspzoo.eu

. Maja Sęk centrala (42) 277 14 00 w. 215 bezpośredni (42) 270 04 18 e-mail: m.sek@opkspzoo.eu

. Iwona Kotecka centrala (42) 277 14 00 w. 215 bezpośredni (42) 270 04 18 e-mail: i.kotecka@opkspzoo.eu

ZESPÓŁ III DS. OBSŁUGI TECHNICZNEJ:

. Marek Bartczak centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 tel. kom. 606 493 367 e-mail: m.bartczak@opkspzoo.eu

. Andrzej Jasiński centrala (42) 277 14 00 w. 110 bezpośredni (42) 270 04 10 tel. kom. 606 819 511 e-mail: a.jasinski@opkspzoo.eu

. Piotr Wojciechowski centrala (42) 277 14 00 w. 214 bezpośredni (42) 270 04 04 tel. kom. 606 281 620

 

Dane Firmy


Wiadomości

projekt: Admin