Informacje Ogłoszenie o pracę
  • 25 sierpnia 2022

Ogłoszenie o pracę

Opis ogłoszenia

Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie przy ul. Żwirki 30 poszukuje kandydata na stanowisko:

specjalista do spraw technicznych w Dziale Usług Mieszkaniowych

Główny zakres obowiązków:

- sporządzanie harmonogramu prac konserwacyjnych, napraw i remontów w obsługiwanych nieruchomościach;

- przygotowywanie harmonogramów przeglądów stanu technicznego obsługiwanych obiektów lokali i wyposażenia zgodnie z przepisami prawa budowalnego;

- przygotowywanie planów remontów, typowania robót, obmiarów, sporządzanie wstępnych kosztorysów obsługiwanych nieruchomości na podstawie prowadzonych przeglądów obiektów;

- prowadzenie książek obiektów budowlanych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne;

- dobra obsługa komputera i znajomość programów EXCEL, WORD;

- mile widziana umiejętność kosztorysowania w programie NORMA;

- prawo jazdy kat. ,,B”;

- umiejętności organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność;

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną lub złożenie bezpośrednio w sekretariacie Spółki w terminie do dnia 30.09.2022 roku

Prosimy o zawarcie w  CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne   Sp. z o.o.  moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.