Informacje Ogłoszenie o pracę
  • 25 sierpnia 2022

Ogłoszenie o pracę

Opis ogłoszenia

Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie przy ul. Żwirki 30 poszukuje kandydata na stanowisko:

konserwator w Dziale Usług Mieszkaniowych

Główny zakres obowiązków:

- konserwacja, przeglądy oraz naprawy instalacji elektrycznych;

- udział w pracach brygady konserwatorskiej;

- udział w dyżurach zabezpieczających awarie.

Zakres obowiązków dotyczy budynków administrowanych przez Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. znajdujących się na terenie miasta Ozorkowa.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane o profilu elektrycznym);

- uprawnienia Grupy 1 w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych do 1 KW oraz aparatury kontrolno – pomiarowej’;

- prawo jazdy kat. ,,B”;

- umiejętności organizacji pracy, praca w zespole, komunikatywność;

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Dodatkowo preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną lub złożenie bezpośrednio w sekretariacie Spółki w terminie do dnia 30.09 2022 roku

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.  moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.