Wspieramy Siatkarzy MKS Bzura Ozorków Siatkarze MKS Bzura Ozorków walczą o punkty w tabeli !
  • 18 listopada 2020

Siatkarze MKS Bzura Ozorków walczą o punkty w tabeli !

Inauguracja sezonu 2020/2021 rozpoczęła się 26 września b.r. Porażka tylko trzema punktami pokazuje, że niewiele brakowało do zwycięstwa, choć należy zaznaczyć, że MKS Bzura Ozorków w obecnym składzie rozgrywa dopiero drugi mecz. Spotkanie w Rozprzy nie należało do udanych, ponieważ gospodarze od samego początku narzucili swój styl gry, a nasi zawodnicy mimo wygranego drugiego seta zakończyli mecz przegrywając z Kasztelanem Rozprza. Postawa zawodników MKS Bzury Ozorków napawa jednak optymizmem przed spotkaniem z WKS Wieluń, jednak pod nieobecność pierwszego trenera Kamila Kacprzaka zawodnicy po raz kolejny przegrywają w wyrównanej walce z WKS Wieluń.

W meczu domowym 10 października następuje zwrot akcji i MKS Bzura Ozorków wygrywa z AZS UMK Toruń pierwszy mecz w tym sezonie otrzymując trzy punkty. Kolejne spotkanie z LKS Luks Dobroń wlewa dużo optymizmu w serca ozorkowskich kibiców. Długo wyczekiwane zwycięstwo i tym razem sprawiło wiele radości nie tylko kibicom, ale przede wszystkim zawodnikom i trenerom. MKS Ozorków wygrywa z LKS Luks Dobroń 3:1. Teraz tylko zawodnikom nie pozostaje nic innego jak pójść za ciosem i wycisnąć z każdego następnego meczu ile się da.

W sobotę 24 października w meczu domowym MKS Bzura Ozorków pokonuje przeciwnika KS Hetman Włoszczowa 3:0. Największym pozytywem tego meczu okazał się skład drużyny gospodarzy. Pomimo, iż mecz w związku z pandemią odbył się bez publiczności to i tak nie zabrakło na nim dużych emocji. Zespoły zdobywały punkty seriami, jednak to siatkarze gospodarzy kontrolowali wydarzenie na boisku. Na taką grę Bzury z przyjemnością się patrzyło. Widać, że powoli skład drużyny zaczyna nabierać rumieńców. Po przerwie meczowej, ze względu na Święto Wszystkich Świętych rozpoczęła się bezpośrednia walka o fazę play off. Mecz wyjazdowy z MKS Czarni Rząśnia okazał się kolejnym sukcesem. Siatkarze Bzury rozegrali najlepszy mecz w tym sezonie i pokonali przeciwnika 3:1. Zawodnicy tym samym pozostają jeszcze w grze, ponieważ mają przed sobą mecze z drużynami z dołu tabeli.

MKS Bzura Ozorków w najbliższej kolejce zmierzy się w meczu domowym z drużyną Tubądzin Volley MOSiR z Sieradza. Oby i tym razem miejsce spotkania przyniosło Bzurze zwycięstwo!  Zapowiada się ciekawe spotkanie. Atmosfera domowa, duże umiejętności oraz ostatnie mecze sprawiają, że szala zwycięstwa może się przechylić w stronę Bzury. Mecz odbędzie się 14 listopada o godzinie 18:00 w hali przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie.